Techno jest Kobietą zaprasza na oficjalną inaugurację swojego projektu promującego rosnącą w siłę kobiecą stronę muzyki elektronicznej. Chcemy zaprezentować Wam niezwykłe projekty muzyczne polskich artystek, które szturmem przejmują polskie i europejskie kluby.

8 marca w Dzień Kobiet w wyjątkowym wnętrzu Kina Luna oddamy stery wspaniałym Kobietom z którymi wyruszymy w kosmiczną podróż przez wszelakie zakamarki muzyki. To świat Kobiet, ale czym byłby bez Mężczyzn? Wedle tradycji znanej od lat, tej nocy do tańca Panie proszą Panów!

Artystki, które uświetnią tę noc:

 

  • Alex Blikst
  • Ola Teks

Bilety: TUTAJ

Termin: 8 marca 2019
Miejsce: Kino Luna
Organizator: Techno jest Kobietą

(źródło zdjęć: https://www.facebook.com/AnOnBast oraz https://www.facebook.com/pg/djCarlaRoca)

Jak głosi grafika powyżej – czas ogłosić konkurs! Do wygrania są dwa pojedyncze bilety na imprezę w kinie Luna. Poprosimy Was jednak o kreatywność… Spróbuje zajrzeć do głębi duszy i powiedzcie nam:

Czego życzyć kobietom za deckami?

Do odpowiedzi dorzućcie tytuł ulubionego, kobiecego numeru z ostatniej dekady (niekoniecznie polskiego) i takiego e-maila wyślijcie na adres: m.mrozek@kluboterapia.pl – z Waszych życzeń stworzymy potem oryginalne życzenia na 8 marca, a dwie najlepsze odpowiedzi nagrodzimy biletami na warszawską imprezę. Do dzieła! Liczymy na Was!

Rozwiązanie konkursu:
Jacek K.
Maciej P.