Ta informacja spadła na wielu jak grom z jasnego nieba wywołując niemałe zamieszanie na festiwalowym rynku. Time Warp ogłosił, że… organizuje można powiedzieć swoje własne Halloween. Znana marka planuje dwudniową imprezę, która odbędzie się 29. i 30. października.

To nieco zaskakujące, bo Time Warp w Maimarkthalle Mannheim kojarzy się ludziom z okołowielkanocnym rave’m, a po drugie nie milkną plotki o jesiennej fali koronawirusa. W samych Niemczech wprowadzono także restrykcje dla niezaszczepionych, można więc spodziewać się, że ta zapowiedziana nagle edycja będzie na wiele sposobów wyjątkowa.

Pojawiły się także setki komentarzy dotyczących odwołanej, wiosennej edycji z tego roku. Czy przełożone bilety dotyczą tego październikowego wydarzenia? Wiele pytań, mało odpowiedzi, a sam Time Warp wrzuca po prostu komunikat „more info soon”. Wiadomo jedynie, że w Maimarkthalle będzie tym razem… tylko jedna scena. To zresztą hasło eventu: „two days, one stage”.

No cóż, trzymamy kciuki, dobrych eventów od znanych marek przecież nigdy nie za wiele.

Tymczasem TW rozpoczęło równolegle sprzedaż biletów na Time Warp w Brazylii w 2022 roku w Sao Paulo, rozpoczęła się rejestracja na Time Warp Nowy Jork, który ma odbyć się 19. i 20. listopada. Turystycznie tam raczej z Unii Europejskiej jednak nie pojedziemy. Przynajmniej nic tego na dziś nie zapowiada.