Raz do roku powtarzamy jedną prawdę: kto przespał ostatni rok, może nadgonić teraz u nas to co najważniejsze w muzyce drum’n’bass! Celowo nie napisaliśmy „Playlista Kluboterapii”, bo tym razem nasz cykl oddajemy naszym gościom… Chodzi o ekipę Breaky Vibes, która zaangażowała się także w imprezę Bassriver 2019. To event, który nieodłącznie kojarzy nam się z Audioriver Festival. „Audiorzeka” żyje własnym życiem, ale to co dzieje się dookoła to już prawdziwy fenomen…

Panie i Panowie. Zapraszamy do zabawy na płockim deptaku podczas Bassriver. Zapraszamy także do wysłuchania zestawienia, które przygotowali specjalnie dla Kluboterapii organizatorzy z Breaky Vibes. Jest różnorodnie, jest z zagranicy, jest z Polski, jest stare i nowe. Dzięki za zestawienie i komentarze!

Oddajmy głos i przestrzeń:

Teraz numer, który idealnie oddaje nadmorski klimat gdzie został wyprodukowany. W porównaniu do innych numerów od Detoxic, ten jest dużo bardziej melodyjny i lżejszy:

Poniżej: Radical & Bizzmo – Life & Death. Współpraca znanego polskiego producenta Radicala, z gościem tegorocznego Bassriver, zaowocowała powstaniem tego utworu, który pojawił się na ostatniej solowej EPce od Bizzmo.

Kolejny accent od Breaky Vibes. Track pochodzi z najnowszego albumu brytyjskiego duetu aardonyx przy współpracy z Bizzmo z Trójmiasta. Nostalgiczny kawałek utrzymany w stylistyce liquid dnb:

Teraz Panton z Warszawy z debiutanckim „latawcem”, który podbije serce niejednego liquidziarza.

Teraz coś mocniejszego. Tym razem QO i Trilo w rollującym neurofunku dla Hoofbeats. Energetyczny i bardzo taneczny numer, których brakuje w mocniejszych brzmieniach.

Poniżej nowość od Amoss, który już nie jest duetem, a solowym projektem. Ten brytyjski artysta nie próżnuje w ostatnim czasie. Po świetnej EP na Flexout Audio czas na remix dla Midknight Moon.

W zestawieniu nie może zabraknąć miejsca dla klasyka od Calibre i High Contrasta:

I jeszcze odświeżony przez Unglued klasyk, który podbijał zeszłoroczne festiwale. W tym roku na pewno również wiele razy pojawi się w setach.

(komentarze: Breaky Vibes)