Dla wielu festiwalowy sezon już się zakończył, ale przecież… nie wszyscy mieli tyle szczęścia i urlopu, by obskoczyć wszystko co chcieli. Na świecie sezon trwa w zasadzie cały rok, więc jak zawsze jesienią przerzucamy się na nieco egzotyczne kierunki i kusimy dalekimi wyprawami oraz… ekscytującymi line-upami.

Dzisiaj chcielibyśmy Was zabrać do Wietnamu! Czemu nie? Tam odbywa się Epizode Festival. Oprócz artystów (o których za chwilę) wydarzenie wyróżnia się też (oczywiście) niesamowitą scenerią i przyjaźnią środowiskową… Wiecie, że nawet bar jest tam ekologiczny?

Do tego zajęcia jogi, warsztaty medytacyjne i nieznane nam do końca azjatyckie żarcie. Pytacie o termin? Taki, że dostaniecie urlop, bo Epizode będzie trwał absurdalnie długo, od 27 grudnia do 7 stycznia 2020 roku.

Ktoś pytał o artystów? Spokojna głowa. My posłuchalibyśmy z przyjemnością Moodymanna, Ricardo Villalobosa, Agorię, Kiasmosa czy Butcha, ale Wy możecie wybrać sobie też innych artystów. Poniżej wklejamy cały line-up! Szukajcie lotów do Phú Quốc i szczęśliwego nowego roku.
SHOWCASES:
Gardens of Babylon
– Parallells live
– Sam Shure
– Ramo
Detroit Love
– Carl Craig
– Moodymann
Arma17
– Ricardo Villalobos
– Raresh
– Sonja Moonear
MDRNTY
– Apollonia
– Dewalta & Shannon
Cymatiks
– Agents of time live
– Mathew Jonson live
– Fideles
Giegling
– Mountain People
– Molly
Yoyaku
– Cabanne
– Zendid
– Varhat b2b Janeret