Napięcie przed wakacjami sięga zenitu! Przed nami więc kolejne propozycje festiwalowe dla tych, którzy chcą gdzieś wyjechać, coś pozwiedzać, ale jednocześnie się dobrze pobawić… Portugalia jest jednym z tych miejsc, które już bardzo mocno zakotwiczyło na festiwalowej scenie. Ciepło, oryginalnie, nie jest tam absurdalnie drogo, a co za tym idzie, warto w okolicach oceanu pojawić się w tym roku.

Kilka lat temu pisaliśmy na naszych łamach o pierwszej edycji Neopop Festival. Dzisiaj to już impreza z konkretną marką, więc z ręką na sercu polecamy wycieczkę do miejscowości Minho. Data? Od 7 do 10 sierpnia. Miejscowość, w której odbywa się Neopop jest położona tylko 50 kilometrów od lotniska w Porto, można więc śmiało „zaliczyć” także to piękne portugalskie miasto.

Przez kilka dni, czując oceaniczną bryzę, pobawić będziecie mogli się do setów zagranych przez Bena Klocka, Johna Digweeda, Maceo Plexa, Richiego Hawtina, będzie także live od Surgeona czy ekipy Underworld. Do tego dokleić warto DVS1, występ The Advent czy Amelie Lens.

W line-upie także wiele perełek, bo zagrają także Tale Of Us, Laurent Garnier, Pan-Pot czy Jeff Mills.

Szczegóły: https://neopopfestival.com/