Ostatnio przeżywamy w redakcji niezdrową fascynację odległymi lokalizacjami, rajskimi miejscówkami i festiwalami na pierwszy rzut oka srogo niedostępnymi. Ale! Pamiętajmy, że to przecież tylko pozory i to żaden problem znaleźć lotniczą okazję nawet na drugi koniec świata… Poza tym robi się cieplej, gdy człowiek zajrzy na przykład… na Karaiby?
To dzisiaj zaglądamy na Karaiby. Na pewno znacie wyspę Sint Maarten? To ta, na której samoloty lądują tuż nad głowami plażowiczów… Wynaleźliśmy tam festiwal SXM. W 2020 roku odbędzie się między 11, a 15. marca i właśnie został opublikowany pierwszy rzut artystów. Spieszymy z newsami.
Na Karaibach wystąpią między innymi duet Bedouin, będą dziewczyny z Blond:Ish, będzie DJ Tennis, Jan Blomqvist, Loco Dice, Marco Carola, Ricardo Villalobos czy wAFF. Do składu w drugim „rzucie” dołączyli jeszcze Bonobo, tINI, Oxia czy Danny Tenaglia.
Organizatorzy zapewniają, że oprócz piaszczystych plaż zaczaruje Was karaibskie jedzenie, dżungla, francusko-holendersko-karaibska kultura, pogoda i… sporty wodne. Tak przy okazji.