Organizatorzy warszawskiego eventu, na którym wystąpić mają między innymi Hadone, Parallx, Vladimir Dubyshkin, ANFS, Bjarki czy Drumcell & Luis Flores jeszcze w ubiegły weekend mieli nadzieję, że do 17. kwietnia sytuacja w kraju i Europie się uspokoi. W Małej Warszawie spotkalibyśmy się dokładnie za miesiąc.

Uznaliśmy, że nawet jeśli ograniczenia zostaną w kwietniu zniesione to nie warto ryzykować Waszego zdrowia. Poza tym to trudny czas na dla nas wszystkich i życie w niepewności. Czas w którym powinniśmy skupić się na wzajemnym wsparciu w wychodzeniu z wszechobecnego kryzysu, tak byśmy mogli wkrótce w spokoju cieszyć się muzyką.

piszą organizatorzy, którzy zapraszają fanów elektroniki na Revive Festival od 2. do 4. października. Część składu została zachowana, na pewno nie posłuchacie jednak trzech artystów, chodzi o K.O.D oraz Slope Unit. W line-upie pojawią się jednak w ich zastępstwie nowe postacie.

Bilety zachowują ważność, ale można też je „zrefundować” o czym informują organizatorzy. Widzimy się jesienią!

Zagrają wtedy (na tę chwilę:) ANFS live, Belief Defect live av: Drumcell & Luis Flores, Bjarki, Cranz, Endlec, Gem, Kasia Gościńska, Luminarion, MaL, Modifer, Maureen Raven, MUKTI b2b MRTN., OTHK live, Pact Infernal live, Perc & Ansome live, Rebekah, Regis, Reverie hybrid , Reza Future, Rosa Anschütz live, Sharon’s Fate, Soho Rezanejad live, Subcode, v͏i͏r͏t͏u͏a͏l ͏g͏e͏i͏s͏h͏a, Volruptus live oraz Yellen.