Kiedy w 1993 zaczęli tworzyć pierwsze utwory, nie mogli przewidzieć tego, co ich czeka. Dziś trio Black Sun Empire w składzie Rene Verdult, Micha i Milan Heyboer znani są jako liderzy mocnych i bardziej eksperymentalnych brzmień DnB.

Mistrzowie z BLACK SUN EMPIRE wydali sześć albumów i stworzyli takie „hymny”, jak „The Sun”, „Arrakis”, „Breach”, „Dawn of a Dark Day” z Foreign Beggars czy „Feed The Machine” z Noisia. Współdziałali tez z Audio, Concord Dawn, Dope D.O.D.., Virus Syndicate – a to nie koniec listy!

Równomiernie z legendą powstała marka Blackout, znacznik najlepszych nagrań i wydarzeń cięższej gałęzi drum and bass. Ze swoim show BSE zjeździli sporą część świata – od UK przez Australię i Nową Zelandię, aż do Ameryki Północnej.

Agencja BASSLINE oraz illegalbreaks zapraszają na występ legendarnego Black Sun Empire! 7 grudnia będzie świętem miłośników gatunku, rezerwujcie datę, rezerwujcie siły!

KONKURS: W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie wejściówki. Wystarczy wysłać maila na l.stodulski@kluboterapia.pl o treści: „KONKURS” oraz podać swój ulubiony hit Black Sun Empire. Wylosujemy dwie osoby, które wejdą za darmo na imprezę. Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki 05.12.2018 o godzinie 20:20.

Hidden Event Zone
pl. Komuny Paryskiej 6
90-007 Łódź

Start – 22:00
End – 06:00

Wyniki Konkursu

Przeczytaliśmy wszystkie odpowiedzi i wylosowaliśmy szczęśliwców. Osoby, które wygrały otrzymają maila potwierdzającego.

Wygrali: Dagmara G oraz Marcin M