Wczesne rozpoczęcie tegorocznej majówki zapowiada się porządnie – DJ Aphrodite już 26 kwietnia w sopockim klubie Sfinks700!

Pod znanym pseudonimem kryje się Gavin King, czyli weteran sceny połamanych beatów. Jeden z najbardziej znanych i najdłużej królujących oldschoolowych DJów, który może pochwalić się nieustającą sympatią fanów oraz sporym wpływem na jungle i DnB. Ojciec numeru „Stalker” rozsławionego w kultowej scenie z „Human Traffic”.

Znawca winyli, otwarty na nowości i czerpiący z wprawy w rozgrzewaniu parkietów na całym świecie. Założyciel Aphrodite Recordings i autor kultowych numerów wciąż nie zwalnia tempa!

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie wejściówki. Wystarczy wysłać maila na l.stodulski@kluboterapia.pl o treści: „DJ Aphrodite” i podać swój ulubiony hit od artysty. Wylosujemy dwie osoby, które wejdą za darmo na imprezę. Pamiętaj, by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki konkursu 24.04.2019 o godzinie 19:19.

Wyniki konkursu

Wejściówki otrzymują: Magdalena W oraz Igor G. Osoby, które wygrały otrzymały maila potwierdzającego wygraną. Gratulujemy.