Hospitality powraca do Krakowa! Agencja Illegalbreaks zaprasza na noc pod szyldem najsłynniejszej wytwórni DnB, 5 kwietnia w klubie Zet Pe Te.

METRIK

Londyński producent Tom Mundell, który w 2012 roku, już z niemałym dorobkiem nagranym pod szyldem Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, trafił pod skrzydła Hospital Rec i stał się jedną z jej najbardziej cenionych postaci.

Zakochny w muzyce fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, muzyki filmowej i tanecznej. Od lat doceniany przez Radio One na czele z Annie Mac i Zane Lowe. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh, Gorgon City czy Swedish House Mafia.

FRED V

Pochodzący z UK Fred Vahrman w swojej solowej karierze postrzegany jako jeden z najbardziej utalentowanych producentów wytwórni. Połowa duetu Fred V & Grafix, który ma na koncie występy niemal na całym świecie i poparcie rzeszy zwolenników z Friction, Annie Mac, MistaJam czy Rene LaVice na czele. Multiinstrumentalista czerpiący inspiracje z elektronicznych numerów Flume i neo-soulowego stylu Toma Mischa.

Z ognistym zapałem, wieloletnim doświadczeniem i niesamowitym talentem Fred V zaczyna nowy ekscytujący rozdział w swojej karierze, a my nie możemy się doczekać żeby przekonać się o tym na własnej skórze! Dodatkowo  na scenie pojawi się MC Fava – all night long!

KONKURS. W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was do rozdania dwie wejściówki. Wystarczy wysłać maila na l.stodulski@kluboterapia.pl o treści: „HOSPITALITY” oraz podać swój ulubiony numer wydany nakładem labelu. Pamiętaj by podać swoje imię i nazwisko! Wyniki konkursu 3. kwietnia o godzinie 19:19.

Wejściówki otrzymuja: Beata  Š, Marcin B. Gratulujemy.