Warszawski klub Smolna w obliczu zawieszenia działalności i trudnej sytuacji, spowodowanej globalną pandemią, zdecydował się zorganizować zbiórkę, dzięki której będzie miał szansę przetrwać ten ciężki czas, utrzymać klub i jego pracowników.

Nie jest to jednak zwykła zrzutka pieniędzy, właściciele lokalu przygotowali dla darczyńców limitowany merch i prezenty, będące wyrazem wdzięczności za okazaną pomoc.

Smolna to nie tylko klub, to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia przygotowują klub na Wasze przyjście. Managerowie, selekcjonerzy, ochrona, barmani, obsługa nocna i dzienna. Od lat promują, oświetlają, nagłaśniają, dbają o czystość, serwują Wam najlepsze drinki. Bez ich zaangażowania podziemia kamienicy byłyby dalej zakurzoną, opustoszałą piwnicą.

Z tego miejsca zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Nie przychodzi nam to łatwo, ale w obliczu kolejnego przedłużenia zakazu organizowania imprez, jesteśmy pewni, że nie obronimy się bez Waszego wsparcia. Utrzymanie instytucji jaką jest Smolna, olbrzymiego lokalu w samym centrum Warszawy, całej jej obsługi i pracowników, bez żadnych dochodów może się okazać ciężarem nie do udźwignięcia. Dlatego też prosimy Was o wsparcie.

Symbolem wdzięczności, który otrzyma każdy, niezależnie od wysokości wpłaty, będzie naszyjnik/zawieszka z logo Smolnej. Chcemy, aby każdy kto nas wesprze, otrzymał subtelny symbol podziękowania za okazaną pomoc. Upominek został zaprojektowany przez Sandrę, która na co dzień opiekuje się wszystkimi artystami występującymi w klubie. Od czasu gdy działalność klubu została zawieszona, Sandra realizuje swoją pasję i projektuje biżuterię. Teraz dzieli się z Wami swoimi umiejętnościami. 

To nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Specjalnie na tę okazję zaprojektowaliśmy limitowany merch Smolnej “TAKE CARE”. Im więcej zdecydujecie się przekazać, tym większy wybór na Was czeka. Przygotowane gadżety to m.in. torba płócienna, case na telefon, koszulka, bluza, dwa rodzaje plecaków, a także specjalny prezent niespodzianka dla naszych największych fanów.

Wpłaty pozwolą nam utrzymać stabilność finansową, opłacić czynsz, pracowników, słowem przetrzymać ciężki okres zakazu imprez. Wkrótce się zobaczymy!

#savesmolna
#takecare

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/fc7tb8