Natłok letnich festiwali oraz ‚pozasezonowych’ masowych imprez indoorowych zmusza organizatorów do ciągłego poszukiwania… Poszukiwania czegoś co będzie się wyróżniać na tle konkurencyjnych eventów, czegoś, co przyciągnie słuchacza, któremu przejadło się już nawet słuchanie po raz nty seta ulubionego DJa.

Organizatorzy Soenda Festival znaleźli ciekawy patent by „wyróżniać się z tłumu”. Do każdego lineup’u organizowanych przez siebie eventów dodają niecodzienny b2b dj set.

I tak np. podczas zbliżającego się Soenda Indoor – Techno Special 2019 będziemy mogli usłyszeć SPFDJ b2b VTSS czy też znany nam już z Instytut Festival 2019 zestaw Ancient Methods b2b Tommy Four Seven. Impreza odbędzie się 9 listopada w Utrechcie (niby dwa dni przed Mayday Polska, ale dla chcącego nic trudnego).

Set tego tygodnia to niezwykle unikatowy b2b. Został on zarejestrowany podczas tegorocznej majowej edycji festiwalu. Jesteśmy przekonani, że pozytywnie naładuje mocą i nie pozwoli by dopadł Was jesienny marazm! Panie i panowie przed Wami Anetha b2b Randomer!