Nowy tydzień, nowy set. Tym razem na naszej stronie ponownie gości impreza kolektywu Cercle. Set zarejestrowany niespełna dwa lata temu w Les Pavillons des Etangs we Francji. Co wyróżnia tę imprezę?

Zapewne świetnie przygotowana oprawa wizualna ale przede wszystkim to, że nasza bohaterka – ANNA podjęła się zagrania całego seta z winyli. Tak wynika z opisu, jednak w końcowym wywiadzie brazylisjka djka przyznaje się, że jeden numer tak jej pasował do reszty, że dograła go z cedeka. Przymykamy oko na te piękne oczy 😉

Często możemy usłyszeć, że winyle wracają do łask… Trochę to dziwne, bo tak na prawdę dla nas cały czas są tym co wynosimy na piedestał. Płyta gramofonowa to ikona, symbol no i przede wszystkim prestiż. Przy okazji seta tygodnia zachęcamy do zapoznania się z ciekawym cyklem a mianowicie: 5 Favourite B-Sides, który znajdziedzie na kanale YouTube – Telekom Electronic Beats.

Jak może wynikać z nazwy, artyści których odwiedzamy prezentują nam pięć swoich ulubionych „drugich” stron czarnych płyt. Niektóre płyty to niemal unikaty, utwory o istnieniu, których nie mieliśmy pojęcia. Kogo możemy odwiedzić? Nastia, Maceo Plex, Helena Hauff, Ellen Allien to tylko część nazwisk które same w sobie są rekomendacją.