Audioriver czyha na nas już za rogiem, bo impreza odbędzie się za niecały miesiąc w drugi weekend lipca. My jak najbardziej chcemy dać się złapać i wciągnąć w festiwalowy wir radości. W oczekiwaniu i odliczaniu dni do otwarcia bramek, przesłuchujemy najnowszy miks Richiego Hawtina. To DJ i producent, którego nie trzeba (chyba) nikomu przedstawiać.

Jeśli dobrze liczymy, Richie zagra na Audioriver po raz piąty. Począwszy od 2009 roku, gdy rozmiar czcionki na plakacie podkreślał, że jest on główną gwiazdą „Audio”, poprzez lata 2013 i 2016, kiedy to wypełnienie Circusa obrazowało, na czyj występ przyjechała największa rzesza fanów, na 2018 roku i magicznym projekcie CLOSE zaprezentowanym na głównej scenie kończąc. Ta rezydentura bez wątpienia świadczy o niesłabnącej jakości festiwalu.

Set, który dla Was przygotowaliśmy, został zarejestrowany w tokijskim klubie Womb i udostępniony na oficjalnym kanale YouTube Richiego. Polecamy go z pełnym przekonaniem. Co ciekawe, Hawtin zmiksował w nim aż dwa kawałki naszego rodaka Deasa.