Trwają przygotowania do festiwalowego sezonu! Największe wydarzenia przedstawiają swoich kolejnych headlinerów, a organizatorzy Audioriver już od zeszłego roku zapowiadali, że zmiana lokalizacji z Płocka na Łódź doda im wiatru w żagle.
Na razie spełniają swoje obietnice, bo trzeba przyznać, że line-up imprezy wygląda imponująco. Kilka dni temu ogłoszono nazwiska artystów, ale także nowego sponsora tytularnego eventu. Festiwal to od tego roku Audioriver Together With T-Mobile Electronic Beats.
Jedną z headlinerek tegorocznego „Audio” będzie wspomniana w tytule Sevdaliza czyli irańsko-holenderska gwiazda, która na koncie ma m.in. hit „Alibi”.
W ostatnich dniach poinformowano także o zabookowaniu takich gwiazd jak Luigi Tozzi (live), Tommy Holohan, Hot Since 82, a Adam Ten zagra back to back z Mitą Gami.
Przypomnijmy, że wcześniej ogłoszono między innymi występy Ame z Samą’ Abdulhadi, będzie Damian Lazarus, Black Sun Empire, Charlotte De Witte, Mall Grab, Oguz, WhoMadeWho, Tiesto, Chase&Status, Dixon, Adriatique, Jimi Jules czy Sara Landry. A to tylko garstka z całego pakietu nazwisk, które znajdziecie na stronie Audioriver.
Audioriver odbędzie się do 11 do 13 lipca w Łodzi. Bilety ciągle są w sprzedaży!