Choć śmiało można nazwać dzisiejszą sytuację epidemiczną w Polsce jako „niepewną” to organizatorzy przekonują, że w tym roku wszyscy spotkamy się na Fest Festival, który odbędzie się w Chorzowie w Parku Śląskim od 11. do 14. sierpnia.

Na ten moment, wypracowane przez nas rozwiązania pozwolą na organizację festiwalu w bezpiecznych warunkach. Planujemy między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży.

Pisze agencja Follow The Step i rozpoczyna nadawanie w ramach Fest.tv. Musimy przyznać, że to dość niesztampowy sposób na podkręcanie festiwalowego klimatu. Chodzi o cykl spotów, w których występują Michał Kempa i Mery Spolsky przedstawiając szczegóły dotyczące imprezy.

Line-up? Na razie ogłoszono między innymi występy takich artystów jak Kygo, Alan Walker, Fisher, Purple Disco Machine, Ofenbach czy Robin Schulz, ale jesteśmy przekonani, że tak jak podczas pierwszej edycji, w Parku Śląskim nie zabraknie także przedstawicieli nieco bardziej undergroundowych nurtów elektroniki.

Karneciki kosztują niecałe pięć stów, jednodniowe bileciki 229. W Chorzowie ma być także camping w cenie 159.

No trzymamy kciuki mocno, żeby udało się odmrozić to lato po tylu straconych miesiącach.