Jak kraść to miliony, jak wytaczać działa to te najcięższe, jak robić bookingi to te najgrubsze. Z takiego założenia wychodzi kolektyw ELECTROLOGIA zapraszając na kolejną imprezę spod szyldu Techno Na Granicy.

Tym razem tereny księstwa cieszyńskiego odwiedzi jeden z najlepszych techno eksportowych przedstawicieli Polski – DEAS. Rezydent Smolnej oraz Prozaka 2.0 jest bez wątpienia w czołówce najbardziej producencko-płodnych artystów naszego kraju. Przy czym, co istotne – ilość idzie w parze z jakością.

Ciągle nie możemy się nasłuchać wypuszczonej w walentynki tego roku pięciotrackowej epki – INDEX. Materiał który, został wydany przez Second State – wytwórnia legendarnego duetu Pan-Pot – po prostu zachwyca. Nie jesteśmy odosobnieni w tej opinii, pozytywny feedback wydawnictwa przekazali m.in. tacy giganci jak Marco Bailey czy Len Faki.

Progres kunsztu producenckiego Karola pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość i zdecydowanie skłania do sprawdzenia jak te produkcje brzmią w trakcie dj seta. Taką możliwość będziecie mieć już 14stego marca w cieszyńskim klubie – Otwarty Browar Zamkowy.

Jeśli jakimś cudem nie mieliście jeszcze przyjemności przesłuchać wspomnianej epki możecie ją odpalić poniżej.

Termin:
14 marca 20:00 – 15 marca 06:00

Miejsce:
Otwarty Klub Browaru Zamkowego Cieszyn

Line up:
DEAS [ Second State / Planet Rhythm | Kraków ]
UNMORD [ Electrologia / TNG | Skoczów ]
ZARWIN [ Electrologia | Jastrzębie-Zdrój ]
KRTL [ Podaj Kabel / Otwarty Klub | Cieszyn ]
SHUTI [ Electrologia | Cieszyn ]

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2996640173680906/