Cieszyn – miasto unikatowe, bo leżące w dwóch państwach. Miasto urokliwe i niezwykle klimatyczne. Miasto, które rozkochuje w sobie od pierwszej przechadzki czy to po czeskiej, czy po polskiej stronie Olzy. To właśnie do Cieszyna zaprasza nas kolektyw ELECTROLOGIA organizujący kolejną imprezę pod legendarnym szyldem Techno Na Granicy. 

Cykl imprez TNG powraca po dłuższej przerwie, głównie za sprawą nowej lokacji imprezy – Otwartego Klubu Browaru Zamkowego. Lekko mroczne, surowe, ceglane wnętrze idealnie komponuje się z cięższymi technicznymi dźwiękami, przy czym sam lokal pozwala nam na degustację przepysznych lokalnych kraftowych piw.

Podczas ostatniej edycji imprezy mieliśmy przyjemność oddać się szaleństwu, głównie za sprawą niebywałego materiału live, który zaprezentowała nam T A K A. Jakość i klimat imprezy zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania. Nie ma możliwości, by podczas zbliżającego się wydarzenia było inaczej. Stery przejmie nieprzejednany zawodnik wagi ciężkiej – SEPT, który niejednokrotnie udowadniał, czy to na największych polskich festiwalach, czy to w najlepszych polskich klubach, że za nic ma sobie delikatność i subtelność wgniatając publikę w podłogę srogimi i konkretnymi brzmieniami.

Termin:

12 październik  20:00 – 13 październik 06:00

Miejsce:

Otwarty Klub Browaru Zamkowego Cieszyn

Line up:

SEPT [ Voxnox Records / DUEL | Warszawa ]

UNMORD [ Electrologia / TNG | Skoczów ]

ZARWIN [ Electrologia | Jastrzębie-Zdrój ]

KRTL [ Podaj Kabel / Otwarty Klub | Cieszyn ]

SHUTI [ Electrologia | Cieszyn ]

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/482137449001945/