Już w najbliższy weekend w wielu miejscach na świecie od odbędą się imprezy celebrujące Halloween. Jednym z ciekawszych bez wątpienia wydarzeń będzie Terminal V.

Odbywająca się w szkockim mieście Edynburg impreza potrwa dwanaście godzin. Na kilku scenach będzie można usłyszeć takich artystów jak: Maceo Plex, Ame, Laurent Granier, Luciano, Annie Mac, Fjaak, Amelie Lens, Horse Meat Disco, Fjaak, Skream, Dj Tennis czy Ben Klock.

W związku ze zbliżającym wydarzeniem przygotowaliśmy zestawienie pięciu artystów, których trzeba usłyszeć podczas największego Hallowen w Europie.

Luciano

Bez wątpienia będzie jednym z bardziej wyczekiwanych artystów tego dnia. Można go usłyszeć w wielu miejscach w UK, ale do tej pory nie pojawiał się często w Szkocji.

Lauren Garnier

Tego artysty nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Producent jest bardzo częstym gościem szkockich wydarzeń i za każdym razem po jego występie zostają wspomnienia na długo. Jesteśmy pewni, że tym razem nie będzie inaczej.

Maceo Plex

Bez względu gdzie, zawsze potrafi rozbujać towarzystwo. W połączeniu z dobrym nagłośnieniem i oprawą wizualną nie ma szans na zły set w jego wykonaniu. Lubimy jego set z Sylwestra (grany poniżej), więc liczymy, że na Terminal będzie podobnie!

Fjaak

W ostatnim czasie duet Fjaak zbiera same pochwały. Ich występy na żywo za każdym razem zaskakują. Pomimo tego, że w line up Terminal V są tacy artyści jak Ben Klock, Marcel Dettman czy Amelie Lens, to jesteśmy pewni, że to właśnie oni będą czarnym koniem tej edycji.

Horse Meat Disco

Szkocja uwielbia disco. Nie ma imprezy, gdzie nie można usłyszeć seta z tym gatunkiem. Nie dziwi więc fakt, że Horse Meat Disco ma swój cykl imprez w Glasgow, który za każdym razem jest wyprzedany. Ich muzyka idealnie sprawdza się na halowych eventach.