Przed nami kolejne urodziny jednego z najważniejszych punktów na muzycznej mapie Polski. 3 lata działalności Smolnej podsumują 3 wydarzenia, podczas których wystąpi aż 33 artystów, na czele z takimi headlinerami, jak Bicep, Mall Grab i Oliver Koletzki. Urodziny klubu odbędą się między 8, a 10 listopada.

Po 36 miesiącach działalności, można śmiało stwierdzić, że Smolna to czołowy klub w Polsce oraz rozpoznawalne miejsce także poza granicami naszego kraju, co potwierdza wyróżnienie przez redakcję brytyjskiego Mixmaga. Klub składa się z kompleksu przestrzeni – poza częścią podziemną i dwoma salami, jest tam również wypełnione muzyką zadaszone patio i cafe-cocktail bar Hideout. Odbywają się tam nie tylko wydarzenia z muzyką elektroniczną, ale także koncerty, wystawy czy pokazy filmowe.

To, co wyróżnia klub od początku jego działalności, to program muzyczny. Trudno zliczyć najbardziej pamiętne wydarzenia, które odbyły się w tym miejscu, ale wśród nich na pewno można wymienić świetne występy Laurenta Garniera, Fatboy Slima, Charlotte de Witte, Amelie Lens i Borisa Brejchy. Smolna organizuje wydarzenia także poza przestrzeniami klubu. Jej twórcy są odpowiedzialni za znane projekty festiwalowe w całej Polsce, takie jak Wisłoujście, Undercity czy Kręgi Taneczne na Fest Festivalu, którego premierowa edycja odbyła się w tym roku.

Maraton świętowania urodzin rozpocznie się 8 listopada od nocy z udziałem Bicep, czyli autorów świetnego albumu wydanego w 2017 r. w Ninja Tune. Znalazły się na nich flagowe utwory duetu, takie jak „Glue”, „Rain” czy „Opal”. Kolejnym z zaproszonych gości na 3. urodziny klubu jest Oliver Koletzki, czyli ulubieniec fanów w Polsce i właściciel cenionej wytwórni Stil Vor Talent, który przyjedzie do Polski po świetnie przyjętym występie na Audioriver. Na zakończenie weekendu, na Smolnej wystąpi Mall Grab – doskonały producent i DJ z Australii, tej nocy wspierany na scenie przez zaprzyjaźnionych artystów, czyli Skin On Skin i Nite Fleit.

Pełny line-up 3. urodzin klubu Smolna:

8.11.2019: Bicep dj set + Private Press dj set, Sincz, Pysh, LuLu Malina

9.11.2019: Oliver Koletzki + Leon b2b Glasse, Simon Mattson, Truant, Siasia, Eltron, Fresh, Malvee, Nowosad, Foxall, Maryo, Raidho

10.11.2019: Mall Grab, Skin On Skin, Nite Fleit + Phil Jensky, Angelo Mike, Deas, Kovvalsky b2b Pitti Schmitti, Cocolino, Meicon b2b Weikum, GiGi

Więcej informacji na stronie www.smolna38.com.