Do festiwalu w Płocku zostały jeszcze ponad dwa miesiące, ale wiele osób już planuje swój wypad nad Wisłę. Organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły lipcowego eventu. Line-up jest już prawie w całości znany, od 26 do 28 lipca wystąpią między innymi:

Andy C, Blawan, Carlotte De Witte, David August, Dirtyphonics, Fjaak, Jon Hopkins, Kobosil, Kolsch, Modeselektor, The Black Madonna czy Oliver Koletzki.

Kilka dni temu Audioriver potwierdziło, że w niedzielę podczas after party Sun/Day, zagra Damian Lazarus. Artysta zaprasza wszystkich do Płocka:

Czekamy jeszcze na pozostałych artystów, którzy pojawią się na niedzielnej odsłonie Audioriver. Festiwal informuje jednak, że liczba trzydniowych karnetów, obejmujących także Sun/Day jest wyprzedana w 100%. Spokojnie jednak przypominamy, że karnety na piątek i sobotę ciągle są w sprzedaży.

Jest jeszcze kilka informacji dla roztargnionych. Ruszyły już rezerwacje pól namiotowych. Toi Camp już sprzedaje miejsca na nadwiślańskiej plaży, gotowe będzie także drugie pole zlokalizowane nieco bliżej festiwalu. Bilety na Audioriver Camp to opcja numer dwa, jeżeli lubicie spać pod namiotem.