Ideą kolektywu Breaky Vibes od zawsze była otwartość oraz stawianie również na mniej znanych artystów. Potwierdzeniem tej idei jest wydarzenie „DRUM&BASS NIGHT”, które po raz pierwszy odbędzie się na otwartej przestrzeni, a dokładnie na Patio Protokultura.

13 lipca w Gdańsku usłyszycie brytyjski duet DJsko-producencki, dryfujący pomiędzy neurofunkiem i deep drum&bassem- VOLATILE CYCLE! Możecie znać ich ze świetnych release’ów na INVISIBLE należącym do trio Noisia czy legendarnym RENEGADE HARDWARE.

Kolejnym gościem jest niezawodny i mający w Trójmieście sporą rzeszę fanów – ZENon z kolektywu DRUMATIC. Łódzkiemu maniakowi funkowych rytmów, weszła już w nawyk totalna eksploatacja siły fizycznej swoich odbiorców, dlatego warto poprawić kondycję przed jego lipcowym występem. Ten dzień będzie również niezwykle ważny dla przedstawiciela Breaky Vibes – Noisy’ego, który obchodzić będzie swoje 26. urodziny. Jego występ jak zwykle zapowiada się przepełniony futurystycznym wigorem i rozmachem, który znacie z wielu innych wydarzeń.

Całość dopełni wysoce skuteczna ekipa: Detoxic, Scythe, Bizzmo oraz Gentra & Niter.