Po niezapomnianej pierwszej edycji Wisłoujścia – letnie święto muzyki elektronicznej w nadmorskiej Twierdzy powraca w 2019 roku. Organizatorzy ogłaszają nową edycję, podczas której dodają kolejny dzień, pola namiotowe na terenie festiwalu i jeszcze jedną scenę.

Kluby Smolna i Sfinks ponownie łączą siły z lokalnymi ekipami krakowskiego Prozaka, poznańskiej Tamy i wrocławskiej Pralni, aby pełne ciężkich brzmień Kazamaty, Twierdza oraz tajemnicza i orientalna scena ukryta w lesie – Raj, mogły ponownie przyjąć i zachwycić wszystkich festiwalowiczów 9 i 10 sierpnia 2019 roku. Niespodzianką będzie natomiast zupełnie nowa scena oraz pole namiotowe, gdzie festiwalowicze znajdą między innymi zajęcia jogi, warsztaty oraz liczne strefy chill.

Pełny line-up i time-table:

 

Nowa edycja to ponownie tylko polski line-up, składający się z najlepszych rodzimych artystów. Podczas zeszłej edycji monumentalną Twierdzę ożywiły świetnie występy między innymi Catz ’N Dogz oraz Błażeja Malinowskiego. Wisłoujście to też pracujący przy nim lokalni promotorzy i ekipy opiekujące się oprawą wizualną imprezy. Dekoracje, scenografia, instalacje artystyczne oraz szeroki wybór stoisk oferujących nie tylko doznania muzyczne – to rzeczy, na które organizatorzy tak jak podczas minionej edycji, stawiają również w 2019 roku.

Ze względu na zabytkowy profil lokacji oraz bezpieczeństwa uczestników liczba biletów jest mocno ograniczona.

Data: 9-10.08.2019

Miejsce: Twierdza Wisłoujście – Muzeum Gdańska

Ceny biletów: 159 zł

Bilety dostępne od 30.01.2019 od godz. 10:00 na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

(Zdjęcia: Zuza Sosnowska)