Organizatorzy gdańskiego festiwalu musieli zmienić plany. Jakiś czas temu informowali oni klubowiczów, że Wisłoujście odbędzie się w dwa sierpniowe weekendy. Ciągle nie pojawiały się jednak informacje dotyczące tego drugiego terminu. Teraz wiemy dlaczego.

Ze względu na przyspieszone rozpoczęcie prac remontowych na Twierdzy, musimy podjąć decyzję o połączeniu dwóch weekendów tegorocznego Wisłoujścia w jeden, powiększony między innymi o dodatkowy teren i nową scenę.

Czytamy w dzisiejszym komunikacie. Brak tego drugiego weekendu, to oczywiście dla wielu nienajlepsza wiadomość, ale najważniejsze, że Wisłoujście w tych dziwnych czasach w ogóle się odbędzie w dniach do 20. do 22. sierpnia.

Bilety ciągle są w sprzedaży. Karnety na imprezę w okolicach gdańskiej Twierdzy kosztują 249 złotych, a w sprzedaży są również osobne bilety na piątek, sobotę i niedzielę.

W line-upie ma znaleźć się w sumie ponad stu polskich artystów! Zagrają między innymi Aksamit, Anii, KAMP!, Blazej Malinowski, Catz ‚n Dogz, Concept Of Thril, Gigi, Glasse, Kuak, Manoid, Pysh, Siasia czy Sept.

(Zdjęcie: Zuza Sosnowska)