Wielkimi krokami zbliża się Yass! Festival 2021. Już w ten weekend do Cieszyna zawita solidna grupa nieprzeciętnych artystów, którzy z całą pewnością dostarczą nam niezwykłych muzycznych uniesień.

Dla wszystkich niezdecydowanych co do obrania jedynego słusznego eventowego kierunku tego weekendu, przygotowaliśmy małą zapowiedź muzyczną, która (mamy nadzieję) pomoże rozwiać wszelkie wahania. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was to co tygryski lubią najbardziej czyli konkurs, w którym do wygrania będzie 2x dwudniowy bilet (szczegóły na końcu tego artykułu).

Nasz niekwestionowany numer jeden artystów festiwalu to Mikołaj Bugajak znany bliżej jako NOON.  Wieczny szacunek i uznanie za bity na „Światłach miasta”, za produkcję „Muzyki poważnej”, za „Gry studyjne”, za HV/NOON, czy też ostatnie połączenie sił z  Żytem przy tworzeniu albumu „Morze południowe”. Generalnie patrząc przekrojowo na wszystkie lata działalności Mikołaja dostrzeżemy nieszablonowe,  a zarazem niezwykle jakościowe podejście do całego etapu produkcji muzycznej. Takiego podejścia oczekujemy podczas sobotniego występu na Yard Stage o godzinie 20:45.

Kolejny występ, którego nie omieszkamy ominąć to całkiem świeże, bo tegoroczne kolabo rapera Miłego ATZ i DJa Phunk’illa, którzy rozpoczęli projekt pod szyldem Święty Bass. To właśnie słowo bass najdobitniej charakteryzuje brzmienia, wokół których krążą ich muzyczne inspiracje – UK garage (czy to w formie 2-stepowej czy 4×4), grime, bassline, po trosze dnb, po trosze dubstep. Panowie zamykają w sobotę o godzinie 00:30 Yard Stage i jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo energetyczny closing.

Ostatnie polecanko to cała Club Stage, na której usłyszymy najbliższe naszym sercom brzmienia house’u i techno. Piątkowy czasostolik podzielił między sobą kolektyw Electrologia w składzie: KRTL, Żarwin, Unmord b2b Shuti. Natomiast w sobotę będziemy mogli usłyszeć: Wake Up, Mazubara, Mniam Collective czy Mr G.

Bilety wciąż dostępne pod adresem: http://www.yass.pl/bilety

KONKURS

Wystarczy na e-mail  konkurs@kluboterapia.pl wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaką nazwę nosi studio, którego właścicielem jest NOON?

Na odpowiedzi czekamy do godziny 20:00 w czwartek, a ogłoszenie zwycięzców znajdziecie tutaj o godzinie 21.

Aktualizacja;

Uwaga, uwaga, bęben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady i cieszą się dzisiaj:

Daniel H.

Barbara M.

Gratki!