Do sieci trafiła właśnie jeszcze bardziej taneczna wersja najbardziej porywającego na parkiet utworu z ostatniego albumu “ZABAWA” Krzysztofa Zalewskiego. Nową wersję singla “Zabawa” nagrał elektroniczny super duet Catz ‘N Dogz.

“Zabawa” to tytułowy singiel z ostatniego albumu Zalewskiego, który ukazał się we wrześniu 2020 roku. Teraz przyszedł czas na odświeżoną, jeszcze bardziej taneczną wersję utworu, którą stworzył duet dj’ów i producentów muzyki elektronicznej – Catz ‘N Dogz.

 „Kilka lat temu miałem wielką przyjemność nagrać piosenkę „You” ze znakomitym duetem Catz ‘n dogz. Otworzyli mi głowę na elektroniczne brzmienia, zaprowadzili na najlepszą kartoflankę w Berlinie i uświadomili, że to zdecydowanie bardziej oni niż ja urzeczywistniają w życiu marzenie o rockandrollowym życiu (kiedy nagrywaliśmy – akurat wrócili z koncertów w Meksyku i na Ibizie, gdzie grali nocne, wielkie imprezy obok największych gwiazd swojego gatunku). Niezmiernie ucieszyłem się więc, kiedy nadarzyła się okazja ponownej współpracy. Z największą rozkoszą prezentuję Wam remiks Catzów do piosenki „Zabawa”. Idealne na szalone, letnie, nocne imprezy” –Krzysztof Zalewski