Trzeba powiedzieć, że takie poniedziałki wcale nie pachną depresją. Wręcz przeciwnie. Elektroniczną nadzieją, że uda się jeszcze w tym roku spotkać na dużym parkiecie przy dużych gwiazdach sceny. Organizatorzy Undercity przedstawili dzisiaj cały line-up ich imprezy, która ma odbyć się 30. i 31. października na warszawskim Torwarze.

Wśród ogłoszonych artystów między innymi Hot Since 82, Mathame, Oliver Huntemann, Oliver Koletzki, Oxia, Regal, SNTS, Stephanie Sykes, Headless Horseman, KAS:ST, Marcel Dettmann, Perc, Reinier Zonneveld czy Tommy Four Seven. Jest w czym wybierać i to w kilku kategoriach. Ale właśnie z tego od dwóch lat znany jest festiwal Undercity.

Organizatorzy zapewniają, że uda im się spełnić wyśrubowane normy sanitarne. W końcu festiwal będzie trwał dwa dni, pojawi się nowa scena, by rozładować tłum, biletów ma być mniej, a w miejscu byłej sceny City Hall pojawi się większa strefa barowo-gastronomiczna. W planach także nowe nagłośnienie, które stanie pośrodku sal, by można cieszyć się uderzeniem nawet stojąc daleko od sceny.

Sprzedaż biletów rusza jutro (wtorek) o godzinie 12:00. Dwudniowe (ale kupione tylko we wtorek i w środę) będą kosztować 289 złotych, jednodniowe 179. Szczegóły, szczególiki i wiele więcej na oficjalnej stronie wydarzenia. Wystarczy kliknąć tutaj. 

Trzymamy kciuki, żeby nic nie pokrzyżowało planów!

(Zdjęcie okładkowe: Helena Majewska)