1Los Angeles, Manchester, Berlin, Ibiza, Nowy York, Londyn, Amsterdam… Co łączy te wszystkie miejsca? Wszędzie tam tłumy fanów techno miały okazje uczestniczyć w jednym z ciekawszych i modnych cyklów imprez, a chodzi o organizowany przez Amelie Lens event Exhale. Teraz do tego prestiżowego grona dołączy także Warszawa!

12. maja techno cykl Exhale opanuje stolicę, a mekką fanów talentu belgijskiej artystyki będzie Hala Expo XXI. Amelie Lens do udziału w pierwszej polskiej edycji tego wydarzenia zaprosiła do grania całą masę techno przyjaciół. W Warszawie wystąpią Daria Kolosova, Klangkuenstler, Fjaak czy Farrago. Organizatorzy zapowiadają 14-godzinny rave!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/593248479001773

Sama Amelie Lens od kilku lat zapełnia „pod korek” parkiety na całym świecie. Urodziła się jako Francuzka, ale później zmieniła swoje obywatelstwo na bejgijskie, wśród swoich wczesnych inspiracji wymienia między innymi muzykę Underworld czy Ellen Allien.

Tylko w zeszłym roku Lens grała pierwsze skrzypce na takich imprezach jak Creamfields, Parklife, Awakenings czy Sonus, a jej Exhale (który odwiedzi teraz Warszawę) „dorobił” się także własnego cykl imprez na Ibizie w klubie DC-10. Sam koncept Exhale narodził się w klubie Labyrinth w Hasselt. To tam Amelie była rezydentką i do grania zapraszała między innymi Kobosila, Marcela Dettmanna czy Bena Klocka.

Czytaj też: 15 pytań do Amelie Lens

Organizatorzy wydarzenia opublikowali już rozpiskę setów, sprawdźcie kto i o której zagra na Exhale Warsaw. Oto oficjalne Time-Table.