Dawno nie zaglądaliśmy na łamach naszego portalu na jeden z ciekawszych elektronicznych kanałów muzycznych. Chodzi o ekipę „Cercle”, która zaprasza znanych i lubianych technocelebrytów do grania setów w wyjątkowych miejscówkach. Czasami się zastanawiamy czy Cercle to kanał muzyczny czy jednak turystyczny, ale lubimy jako redakcja i to, i to, stąd nasza fascynacja tym wyjątkowym videoblogiem.

Duet Adriatique pykał ostatnio dla Cercle w Egipcie w Świątyni Luksorskiej znanej także jako Świątynia Narodzin Amona. Budowę rozpoczął Amenhotep III gdyby ktoś się pytał, a uroczyste otwarcie (na którym panowie z Adriatique jednak nie grali) odbyło się 1400 lat przed naszą erą.

Tyle w kwestiach globtroterskich, a w kwestiach muzycznych możecie spodziewać się w tym secie tracków od takich artystów jak Mind Against, Ry X, Adam Port czy Monolink.

Tradycyjnie w secie pojawił się także numer, który został wydany jako premiera w specjalnie dedykowanym kanałowi labelu. Tym razem to numer „Beyond Us” od Adriatique i Eynki w „Hatshepsut Extended Version”.

Jeżeli chcecie jechać do Egiptu tego lata to najtańsze wycieczki znajdziecie TUTAJ oraz TUTAJ. Taki żart.