Płocki event został oczywiście odwołany w tym roku, ale ma jeszcze mocniejszy powrócić w 2021… Organizatorzy potwierdzili już spodziewaną datę wydarzenia. Bawić się na Audioriver będziemy od 23. do 25. lipca 2021 roku. Jeżeli chodzi o bilety, te zakupione na ten rok, będą ważne take w przyszłym. Co więcej, już po majówce rozpocznie się sprzedaż wejściówek na Audio 2021.

Obecnie kontynuujemy wszystkie działania, żeby zorganizować dla naszej publiczności najlepszą do tej pory edycję Audioriver. Chcemy wszystkim i każdemu z osobna podziękować za 15 lat niesamowitych wspomnień, a także wsparcie, które otrzymaliśmy w ostatnich tygodniach. Wiele osób zadeklarowało, że zachowa swoje karnety, inni pytali o możliwość kupienia wejściówek na przyszły rok już teraz. Dlatego pierwsza pula biletów będzie dostępna w dokładnie tej samej cenie, na której zamknęliśmy sprzedaż na Audioriver 2020.

Poza nową datą festiwalu, przygotowujemy dla naszych fanów niespodziankę, ale szczegóły na ten temat zdradzimy wkrótce – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu Audioriver.

Przypomnijmy, że podczas jednego z internetowych spotkań, Orlicz-Rabiega rzucił luźny pomysł zimowej edycji Audioriver, pojawiła się także koncepcja „spektakularnego” streamingu, bo jak wiadomo, opcji na muzyczne „wirtualne Audio” nie ma. To ma być prawdopodobnie ta niespodzianka, o której piszą organizatorzy w komunikacie.

Na profilu Audioriver pojawia się także sugestia, że uda się „przebookować” większość artystów z tegorocznego line-upu na przyszły rok. Czekamy na oficjalne potwierdzenia.

Nam pozostaje… wspominanie ubiegłego roku.