Z faktem, że w tym roku nie spotkamy się w Płocku chyba już się pogodziliśmy. Organizatorzy największych polskich imprez zbroją się już na 2021. Kilka dni temu, ekipa Audioriver poinformowała, że przedłuży festiwal o jeden dzień i praktycznie wszyscy spodziewali się, że „kierunek plaża” będzie trzeba obrać już w czwartek. Okazało się jednak, że to całkiem inny, zaskakujący plan!

Wiadomo, że skarpa, plaża i okolice Wisły rozbłysną ponownie 23. i 24. lipca 2021. 25. lipca ponownie spotkamy się na afterparty w parku. Tym zaskoczeniem jest natomiast… 1. sierpnia. To niedziela, dokładnie tydzień po „zakończeniu” Audio, które w przyszłym roku faktycznie będzie dłuższe o ten jeden dzień. Skoro niedziela to… Sun/Day, ten dodatkowy muzyczny bonus ma bowiem odbyć się także pośród drzew w centrum Płocka.

Będą dekoracje, światła, zapowiedziane trzy sceny i cała niedzielna magia. – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu.

„Do sprzedaży właśnie trafiły 4-dniowe karnety na Audioriver 2021, obejmujące festiwalowy weekend w dniach 23-25 lipca oraz dodatkowe wydarzenie, zaplanowane na 1 sierpnia” – dodają organizatorzy.

Wielu z Was ucieszyło się, że w przypadku braku możliwości przybycia na główny termin Audioriver, będą mogli otrzeć łzy zabawą 1. sierpnia. Warto jednak zauważyć, że na chwilę obecną, bilety na sierpniowe Sun/Day zakupić mogą tylko posiadacze festiwalowych karnetów.