Lata mijają, miłość do muzyki elektronicznej ciągle w nas wzrasta, a okoliczności sprzyjające temu ciągle zaskakują. Ten lakoniczny wstęp odnosi się do tego co jest widoczne gołym okiem dla każdego zainteresowanego polską „sceną” i całą jej otoczką. Z roku na rok powstają nowe: festiwale, kolektywy, kluby a my ciągle łapiemy się za głowę na jaki poziom weszły w naszym kraju zagraniczne bookingi.

Cały ten rozwój nie wziął się znikąd. Wszystko potrzebuje czasu, wysiłku i wyrzeczeń, ale wszystko zaczyna się pracą u podstaw. Progres lokalnych scen jest gwarantem rozwoju sceny ogólnokrajowej dlatego śpieszmy się doceniać działalności miejscowych promotorów kultywujących to, co tak bliskie naszemu sercu. Tym razem przybliżamy Wam imprezę i kolektyw z południa naszego kraju, miasta niegdyś wojewódzkiego.

RAVE TIME to nazwa kolejnej już bielskiej imprezy pod którą podpisuje się kolektyw OLD FUTURE. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 18. stycznia, w murach bielskiego Blueberry Club Off.

OLD FUTURE to nazwa działającej od dwóch lat grupy przyjaciół zakochanych w muzyce elektronicznej i odpowiedzialnych za całkiem pokaźną liczbę imprez w Bielsku-Białej. Przez wiele lat muzycznie realizowali się na parkietach polskiej i zagranicznej sceny techno i house. Na pewnym etapie swojego życia zapragnęli jednak przeskoczyć za drugą stronę dj-ki i posmakować techno do kuchni.

W swojej stylistyce odwołują się do wyobrażeń  „starej przyszłości”, czyli tego jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu architekci i artyści widzieli nadchodzącą przyszłość. Jednocześnie wszyscy jego członkowie są bezgranicznie zakochani w elektronice czego rezultatem jest niezwykle wybuchowa  mieszanka  parkietowa wszystkich odmian techno, house, progressive i elektro.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/574985923129866/