Dobra, dobra, ja wszystko rozumiem, wiem mniej więcej na czym polegają te wszystkie algorytmy i doskonale zdaje sobie sprawę, że już dawno moje tablice, walle, przewijaki, jak zwał tak zwał, zarówno na Facebooku, Instagramie czy Youtube, są zdominowane przez elektronikę i techno. Tylko numery, imprezy, sety, premiery. Czasami ciuchy. Ale rower? Tak intensywnej kampanii dawno nie widziałem. Twórcy legendarnych festiwali Time Warp (co to już nawet z Europy wyemigrowały do Ameryk), koniecznie chcą mi sprzedać ROWER. Ich rower wyświetla mi się wszędzie po 20 razy dziennie.

„Kochamy technologię, kochamy design” (piszą w poniższym filmiku), więc… robimy rowery. Okej. To pierwszy raz w życiu kiedy widzę reklamę roweru przeplataną obrazkami z całonocnej imprezy pełnej… niezdrowych rzeczy. Wszystko już mi się wymieszało. Choć przecież od czasów „Złotopolskich” wyznaję zasadę „złotego środka”, jak to ładnie Pan Andrzej śpiewał przy niedzielnym rosole. Powinienem więc najpierw wykręcić 70 kilometrów na bicyclu, a potem wykończyć się na parkiecie. Złoty Środek.

Jak na techno przystało, stworzono dwie wersję: dzienną i nocną. Dla tych co lubią aftery i before’y.

„Możesz wybrać, czy chcesz być świecącym światłem w nocy, czy cichym, czujnym strażnikiem w ciemności”

… piszą poeci, copywriterzy od reklamy i podprogu, uśmiechając się pod przystrzyżonym wąsem pewnie sami do siebie popijając yerbę.

Technicznie rzecz ujmując, za rower odpowiedzialna jest marka Superstrata, a jednoślad jest… drukowany technologią 3D. Wiemy co Was interesuje. Cena! Właśnie trwa sekretna ZNIŻKA! Zamiast 3299 USD zapłacicie tylko 1799 USD czyli po dzisiejszym kursie ponad 6900 złotych. Sekretna zniżka tylko tutaj.

Bez kpiny, on wygląda zajebiście, a ja się na cenach rowerów nie znam, może to dobry deal za drukowany w 3D stylowy i oryginalny rower? Ja się tylko śmieje z łączeniem go z techno przemysłem. To trochę tak jakby Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie w dobie kryzysu szukał zysków sprzedając płyty winylowe. Czekam aż zobaczymy Papę Svena jak jedzie po ścieżce na Ibizie i podziwia zachód słońca.

Panie Svenie co pana interesuje? Generalnie muzyka i sport.

P.S. Teraz to będzie mi się wyświetlał 40 razy dziennie.