Nowość na Fest Festivalu! Czwarty Krąg Taneczny, czyli scena dzienno-nocna z lekką i taneczną elektroniką.

Organizatorzy festiwalu w Parku Śląskim ogłosili już trzy sceny dedykowane konkretnym gatunkom muzyki elektronicznej – Krąg Taneczny z melodyjnym techno, Raban z drum’n’bass oraz Astral i psytrance. W tym roku to jednak nie wszystko!

Tegoroczna edycja festiwalu i jej elektroniczna strefa zostanie powiększona o dzienno-nocny Krąg Taneczny, czyli scenę Eden. Do programu festiwalu tym samym zostaje dodana kolejna i zarazem czwarta scena z listą artystów z klimatem rodem z Burning Man Festival, Garbicz Festival, czy niszowych berlińskich klubów.

Na scenie Eden będzie można tańczyć i chillować zarówno w promieniach Słońca, jak i pod osłoną nocy. Granie zaczynać się będzie w samo południe i potrwa przez całą noc, aż do białego rana. Electro, Disco, Dark Disco, Italo, House, Deephouse, Oriental, Downtempo – takie brzmienia zaserwują dla festiwalowych gości między innymi: Catz ‚N Dogz, Rampue, MIRA, WhoMadeWho, Eelke Kleijn, Marcus Meinhardt przy wsparciu polskiego składu, czyli Glasse, Kapoor, Enigmatic, Skarby, Deaf Can Dance, Raidho Foxall, Filip Sonik i MIHVU.