W sezonie letnim opuszczamy naszą mroczną piwnice i przenosimy się do klimatycznego patio w samym sercu miasta. Będzie różnorodnie, elektronicznie, ciepło i przyjemnie. Chodź wyluzować się z nami !!!

Jeden z najbardziej utalentowanych przedstawicieli młodej polskiej elektroniki urodził się w 1985 roku w Stalowej Woli jako Daniel Szlajnda. Jeszcze jako nastolatek pod marką DJ Taśmy Trzaski nagrywał skrecze na płyty m.in. Grammatika i solowe Eldo. Poprzedzał koncerty De La Soul, Jaya-Z czy Rahzela. Działa w Krakowie. Jest didżejem, a swoje sety gra nie tylko na imprezach, lecz także na falach krakowskiego radia internetowego radiofonia.fm. Remiks Daniela Drumza jest nobilitacją dla remiksowanego – ostatnio artysta zajmował się utworami Noviki, duetu Rebeka oraz hiphopowych tuzów Łona/Webber, wcześniej choćby kwintetu Wojtka Mazolewskiego.

Naturalnym środowiskiem dla Daniela Drumza jest hip-hop. Jego doskonałe mixtape’y z cyklu ”Electric Relaxation” (w tej serii ukazały się w ostatnich latach trzy) zdradzają wszechstronne zainteresowania – od francuskiego hip-hopu, przez dancehall i spokojniejsze jazz, soul, po elektronikę. Właśnie w kierunku elektroniki idzie epka ”Sleepless State Of Mind” wydana w listopadzie 2012 roku na winylu nakładem U Know Me Records (już druga – pierwsza z początku 2011 roku była bardziej hiphopowa).

Bardzo basowy, twardy funk zbudowany z syntezatorów, sample instrumentów dętych i wokalne… Może w przyszłości artysta wybierze jeszcze większy taneczny minimalizm? Jest na takim etapie rozwoju, że bardzo dba o jakość produkcji, bo cokolwiek zrobi, zyskuje wielkie zainteresowanie. Nie może sobie pozwolić na wtopy. Już jest mocno obecny na Zachodzie – nie tylko dzięki współpracy producenckiej, lecz także działalności koncertowej.

Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka. Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie „Class of 90’s” wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce. Od tego czasu dzielnie rozwija swoje producenckie umiejętności eksperymentując coraz częściej z elektroniką. Od 2010 roku współpracuje z rodzimym labelem U Know Me Records, w którym wydał trzy albumy: „Digital Garden” (2010), „Red” (2013) oraz „Rotations” (2014).

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1593402504283691/