W sezonie letnim opuszczamy naszą mroczną piwnice i przenosimy się do klimatycznego patio w samym sercu miasta. Będzie różnorodnie, elektronicznie, ciepło i przyjemnie. Chodź wyluzować się z nami !!!

Co wyróżnia Marcina Czubalę od przeciętnego artysty techno? Częściowo fakt, że jest Polakiem i nie mieszkaw Berlinie. Z pewnością też jego zaplecze i warsztat osadzony w muzyce klasycznej – w przeszłości wziął udział wponad 300 koncertach i festiwalach. Jednak przede wszystkim jego własny i oryginalny styl. Z jednej strony osadzony w minimal house i techno, z drugiej zaś obudowany charakterystycznymi, zmysłowymi i pełnymi dynamiki aranżacjami i nowatorskimi dźwiękami.

Cofnijmy sie kilkanaście lat – Marcin swoją karierę dj-ską i jako producent rozpoczął w roku 1995. Po 4 latach powołał do życia pierwszy polski label Currently Processing wydający muzykę na winylach i rozpoczął współpracę z zagranicznymi wydawnictwami. Można tu wymienić chociażby Neue Heimat, Morris Audio, czy Lasergun. Do roku 2006 wydał 17 singlii i 1 album. Największy blask w jego karierze przyniosła jednak współpraca z berlińską wytwórnią Mobilee, która ozpoczęła sie równo w styczniu 2007 roku. W bardzo krótkim czasie, zaledwie po 6 miesiacach współpracy, wyszły 2 single – „Super Constellation” oraz „Octopus”. Oba były dużym sukcesem i zaowocowały, kolejnym singlem „I Am You” wstyczniu 2008 roku oraz albumem „Chronicles of Never” i zapowiadającym go singlem „Berolina”. Album „Chronicles of Never” jest z pewnością najbardziej dojrzałą płytą na koncie Marcina. Światło dzienne ujrzał w pierwszym tygodniu października 2008 roku. Dostępny w formie CD, 2×12″ winyl oraz w postaci cyfrowej MP3/WAV
Optik

Reprezentant wrocławskiej sceny. Zakochany w vinylach. Każdy kto miał okazję usłyszeć go na żywo, wie że może spodziewać się fantastycznej selekcji i prawdziwej muzycznej podróży. Finalista konkursu „Burn Residency 2014”, zwycięzca konkursu dj`skiego „Wooded Festival”. 0ptik jest człowiekiem o dubowym sercu, któremu nie jest obca taneczna motoryka – ta mieszanka sprawia, że jego selekcja to żywy dowód na istnienie harmonii między ciałem a umysłem w każdym z nas.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1749742665259967/

Marcin Czubala jest jednym z najbardziej cenionych DJ-ów oraz producentów w naszym kraju. Od lat wydaje w niemieckim labelu Mobilee. Na swoim koncie ma wiele udanych produkcji, które zyskały uznanie wśród krytyków oraz publiczności.Można go usłyszeć w wielu miejscach nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Zapraszamy do przeczytania wywiadu, którego Marcin udzielił Kluboterapii.