Dobry festiwal to nie tylko kilka dni muzyki w ciekawym miejscu, ale przede wszystkim kilka miesięcy gorących przygotowań, zarówno organizatorów jak i klubowiczów, którzy szukają nowych gwiazd i muzycznych inspiracji.

Chorwackie Dimensions postanowiło przybliżyć nieco ideę i muzyczny profil swojego festiwalu wyruszając „w trasę”. Zaplanowano 56 imprez w 52 miastach. Bardzo miło nam zauważyć, że Launch Party odbędzie się także w Polsce (pewnie dzięki gorącej relacji Kluboterapii z zeszłorocznej edycji).

Imprezy rozruchowe odbędą się między innymi w Monachium, Mediolanie, Rzymie, Sydney, Londynie, Paryżu, Nju Jorku i w Warszawie. Co prawda Polska jest jeszcze dla organizatorów trochę nie odkryta, bo w jednej wiadomości można znaleźć info, że impreza odbędzie się pod koniec maja na (w?) Brzozowej 37, a na plakacie widnieje Nowa Jerozolima, ale nie będziemy się czepiać. Przyjdzie czas, przyjdzie impreza, przyjdzie oficjalny komunikat. Plakat informuje, że poczuć klimat Dimensions będzie można też w Poznaniu 24 maja w Projekt Lab.

 Dimensions 2013 – relacja