Organizatorzy festiwalu i wielu znakomitych imprez przygotowali kolejną odsłonę swojego cyklu! Sprawdźcie co piszą o siódmej odsłonie streamingu z piorunem:

„Do konceptu Instytut Streaming zmotywowali nas fani Instytutu oraz sytuacja. Nagła sytuacja, która wykluczyła z naszego życia możliwość uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich, imprezach czy festiwalach. Zareagowaliśmy natychmiast! Już 14 marca transmitowaliśmy po raz pierwszy. Pragnęliśmy wesprzeć naszych fanów w trudnym czasie izolacji. ‚Osobno ale razem’ – hasło nieprzypadkowe, ale absolutnie trafione pozwala nam zjednoczyć się, dodać otuchy oraz utrzymać więź z artystami i muzyką.

Do współpracy zaprosiliśmy zarówno polskich i zagranicznych artystów, którzy chętnie angażują się w projekt. Transmisje nadawane są z siedziby Instytutu, jak i ze studia czy domów artystów. Mamy za sobą już 6 emisji #zostańwdomu z Instytutem. Od czasu pierwszej transmisji wiele nauczyliśmy się zarówno pod względem technologicznym i komunikacyjnym, a także dbamy o to by jakość transmisji była jak najlepsza. Obecnie pracujemy nad tym aby konwencja była bardziej międzynarodowa i spektakularna wizualnie.

Najbliższa  edycja INSTYTUT STREAMING z pewnością wywoła pozytywne emocje.Już w sobotę 9 maja 2020 r. na Instytut Live Streaming vol 7 za sterami z fantastyczną selekcją brzmień staną dobrze znani artyści. Anja Kraft ze swoimi mrocznymi i hipnotycznymi dźwiękami wystąpi w siedzibie Instytutu w wyjątkowej aranżacji z przepiękną panoramą Warszawy w tle. Połączymy się również z zagranicą. Błażej Malinowski, nasza duma i polski reprezentant na zachodniej scenie będzie nadawał  prosto z Berlina, gdzie zagra swój godzinny set. Błażej jest twórcą i kuratorem wydarzeń spod znaku Why So Silent czy Inner Tension oraz związany z takimi wydawnictwami jak Semantica Records, The Gods Planet czy Kontrafaktum.”

Partnerem tej edycji będzie Redbull. Przygotowane są pakiety nagród i konkursy. Bądźcie z nami! Liczymy na to, że sobotni wieczór spędzimy razem i trafimy w gusta najbardziej wymagających i stęsknionych za clubbingiem fanów techno i muzyki elektronicznej.

 

(Fot. Tobiasz Papuczys)