Przyszedł czas na kolejną muzyczną pocztówkę (a nawet list!) w postaci kolejnego seta. Tym razem nasz Klubomix oddaliśmy w ręce dziewczyny, która w swoim występem podczas listopadowej imprezy we Wrocławskim klubie W-Z podbiła serca wielu. Właśnie tam udało się naszemu redakcyjnemu koledze usłyszeć po raz pierwszy Ejmi.

Utalentowana DJka tak zachwyciła naszego wysłannika , że postanowił zrobić wszystko by artystka była bohaterem kolejnej odsłony Klubomixu. Dziś możemy Wam przekazać bardzo dobrą wiadomość. Już w tym tygodniu odbędzie się premiera najnowszego miksu dla Kluboterapii.

I na sam koniec chcemy Wam przypomnieć, że jeżeli gracie i wychodzi wam to bardzo dobrze, to podsyłajcie do nas swoje miksy TUTAJ. Najciekawsze wybierzemy i opublikujemy w postaci Klubomixu. Oczywiście nie gwarantujemy, że po publikacji zyskacie rozgłos, pieniądze i bookingi w najlepszych klubach na świecie, ale zawsze jest jakaś szansa dotrzeć do nowego odbiorcy. Powodzenia!

Klubomix – posłuchaj setów