11Impreza odbędzie się w Twierdzy Modlin niedaleko Warszawy 22 i 23 czerwca tego roku.

O tym, że Instytut ma już status minifestiwalu, pisaliśmy wielokrotnie… Teraz organizatorzy tej imprezy postanowili pójść jeszcze o krok dalej!

„W tym sezonie z wielką dumą stawiamy kolejny, milowy krok: 22 i 23 czerwca 2018 w Twierdzy Modlin pod Warszawą odbędzie się INSTYTUT FESTIVAL” – czytamy w notatce prasowej. „Na trzech scenach: MAIN, RAVE oraz UNDERGROUND wystąpią najciekawsi artyści z szerokiego kręgu muzyki elektronicznej. Cały event scalać będzie koncepcja Music & Art, bowiem do Modlina przyjadą najciekawsi artyści sceny street-artowej, dzięki czemu fani będą mogli przeżyć całe spektrum doznań audiowizualnych.

Cytadela Twierdzy Modlin to unikat na skalę światową – najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu trzech rzek: Wisły, Narwi i Bugu w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2018 Cytadela przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

INSTYTUT FESTIVAL nie będzie kolejnym letnim festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć unikatowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Podczas organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową.”

Main:

Manoid Live
Marcel Dettmann
Nina Kraviz
Oscar Mulero
Orphx live
Sigha
These Hidden Hands live

Scena rave:

Dax J
Headless Horseman live
Kobosil
Melania
Randomer
T A K A live
Zariush

Scena underground:

Capo
Concept of Thrill
Hedrome
Lawrence Kurt
Svreca
Voiski LIVE
Zenker Brothers

Sobota:

Main:
Chris Liebing
Dasha Rush
Function
New Rome live
Oake live
Speedy J

Telefon Tel Aviv live

Scena rave:
Abstract Division
Cleric
Nath
Perc live
Radial
Sept

VTSS live

Scena underground:
Anja Kraft
Błażej Malinowski Live
Frank Heise
His dirty secrets
Peter Van Hoesen
Polar Inertia live

Volte-Face

 

29DATA: 22-23.06.2018

START: 19:00

KONIEC: 7:00

MIEJSCE: Twierdza Modlin

FB: https://www.facebook.com/technoinstytut/
STRONA: https://www.technoinstytut.pl/