Warszawa czeka.

Za niewiele ponad tydzień krakowski Unsound i białostocki Up to Date Festival wyruszą w podróż do Warszawy, gdzie przez trzy dni będziemy imprezować wspólnie na Jasnej 1. Najwyższa pora, by podać nazwiska wszystkich artystów, którzy wystąpią 19., 20. i 21. kwietnia.

Na początek WACŁAW ZIMPEL, utalentowany multiinstrumentalista, który wytycza własną ścieżkę pomiędzy jazzem, minimalizmem i muzyką tradycyjną. Wystąpi on przed TIMEM HECKEREM, 19. kwietnia.

Do klubowego programu 20 kwietnia dołącza z DJ setem LEE GAMBLE, profesor brytyjskich gatunków muzyki tanecznej, mieszający techno z junglem, dubstepem oraz różnymi odmianami elektronicznej muzyki eksperymentalnej. W programie również grająca na syntezatorze modularnym TER z live setem opartym na cierpliwie rozwijającej się, organicznej otoczce ambientu, współzałożycielka Oramics, szukająca drogi między industrialnymi dźwiękami oraz dudniącym, głębokim techno ISNT, a także RRRKRTA z Brutażu z różnymi odcieniami house’u i techno.

Trzeciego dnia w programie znajdzie się również MARCO SHUTTLE, jeden z bardziej cenionych włoskich DJ-ów i producentów, specjalista od niezwykle hipnotyzującego, psychodelicznego techno. Przed Marco wystąpi na żywo jego kolega z labelu Eerie, drugi miłośnik głębokich brzmień, MICHAŁ WOLSKI. W drugiej sali wystąpią YOUNG MAJLI z Regime Brigade, KRY z Intruder Alert i RUSAŁKA z Unsoundu, którzy zagrają różne rodzaje nowej muzyki klubowej: od hard drumu i gqomu przez grime po zdekonstruowane formy nowego tanecznego industrialu.

Oto pełen program:

19.04
Tim Hecker (CA) live
Wacław Zimpel (PL) live

20.04
Anastasia Kristensen (RU/DK)
Ciarra Black (US/DE)
Eltron (PL)
EVOL (ES) live
ISNT (PL)
Lee Gamble (UK)
Ter (PL) live
RRRKRTA (PL)

21.04
Dtekk b2b Olivia (PL)
Ekman (NL) live
Kablam (SE)
Kry (PL)
Marco Shuttle (IT/DE)
Michał Wolski (PL) live
Young Majli (PL)
Rusałka (PL)