Wielkimi krokami zbliżamy się do występu PAULA KALKBRENNERA 25 sierpnia w wyjątkowych przestrzeniach Instytutu Energetyki w Warszawie. Czas wyjawić, kto wystąpi przed Paulem: do line-up’u dołącza JACKMASTER!

Pochodzący ze Szkocji Jack Revill na przestrzeni lat ugruntował sobie opinię jednego z najbardziej rozchwytywanych DJów na świecie. Słynie ze świetnych setów, za co jest głośno doceniany przez fanów podczas występów na klubowych i festiwalowych scenach. Jackmaster nie boi się łączenia różnych gatunków muzycznych – w każdym secie potrafi zaskoczyć kierunkiem, w jakim rozwinie się jego występ.

Współautor zamieszania wokół Wireblock oraz Dress2Sweat, a także współzałożyciel wytwórni Numbers (która wydała na światło dzienne materiał od m.in. SBTRKT, Jamie xx i Jessie Ware). Szerokim echem odbiły się jego sety w Boiler Room czy dla Mixmag. Jak sam mówi, nie dzieli muzyki na gatunki – rozróżnia ją przez poziomy energii. Już pod koniec wakacji w Warszawie spodziewamy się niemałych emocji!

Więcej o Jackmaster znajdziecie na:

www.facebook.com/djjackmaster

***

BILETÓW już coraz mniej, radzimy pośpiech z zakupem!

II. Pula wejściówek na występ Paula i innych gości w plenerze Instytutu dostępna już tylko na www.ekobilet.pl/illegalbreaks . W pozostałych punktach dostępna już tylko III. pula.

BILETY VIP (dodatkowo obejmujące afterparty w budynku Instytutu Energetyki) już na wyczerpaniu!

Punkty sprzedaży:
> https://ekobilet.pl/illegalbreaks
> www.biletomat.pl/imprezy/paul-kalkbrenner-parts-of-life-6582/
> www.ticketmaster.pl
> Salony EMPiK i inne punkty Ticketmaster w całej Polsce.