Klub Ciało i kolektyw HeartBeats zapraszają na pierwszą edycję festiwalu Silberberg, który odbędzie się 28 i 29 czerwca w największej twierdzy górskiej w Europie.

Czas przedstawić Wam pierwszego artystę, który wystąpi na drugiej scenie Silberberg Festival

Ruede Hagelstein to niemiecki producent, piosenkarz, autor tekstów i DJ. Wychowany na przedmieściach Berlina, przeniósł się do stolicy w wieku 20 lat. Pod koniec lat 90tych zajął się djką, a jednym z pierwszych miejsc, w których wystąpił był legendarny Tresor.

Na co dzień dziennikarz w weekendy rezydent klubów Bar25 czy Watergate, a także płodny producent, mający na koncie wydawnictwa dla takich oficyn jak Cocoon, Upon.You czy Get Physical. Jego energetyczne, pełne przebojowości live acty, porywają publikę z całego świata I właśnie w formule live zobaczymy go na festiwalu.

XVIII wieczna Twierdza Srebrna Góra (niem. Silberberg) góruje nad wyjątkowo urokliwą wsią o tej samej nazwie, położonej na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Trzon budowli tworzony jest przez zespół bastionów, z których rozciąga się widok na całą dolinę, zaś w jego środku znajdziemy okazały dziedziniec, będący główną sceną festiwalu. Widoki ze szczytu w połączeniu z dwiema scenami przepełnionymi muzyką, to obowiązkowa pozycja w ostatni czerwcowy weekend.

Do dyspozycji festiwalowiczów oddajemy cały fort wraz z polem namiotowym, strefami chillu, gastronomią, obiektami sanitarnymi i w pełni wyposażonymi barami. W line upie, który sukcesywnie będziemy ujawniać, zobaczycie kilkunastu zagranicznych headlinerów i czołówkę rodzimej sceny. Skupiamy się na elektronice 4×4 z naciskiem na techno.

Line up so far:

Boston 168

Karenn

Nur Jaber

Under Black Helmet

FACEBOOK: Facebook.com/silberbergfest
INSTAGRAM: instagram.com/silberbergfest