Tydzień po pierwszym ogłoszeniu, undercity wraca z kolejnym. Do składu warszawskiego festiwalu dołączają artyści z czołówki światowej sceny mocnego techno, jak i wschodzące polskie talenty.

Są to: 999999999, daisy cutter, Headless Horseman, Klangkuenstler, Marcii Moto, Nastia, naked relaxing, Regal, Vladimir Dubyshkin i Wartemal. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada w warszawskiej hali COS Torwar.

Po długiej przerwie undercity wraca z drugą edycją i zostaje rozszerzone o kolejny dzień i dodatkową scenę Tunnel. Oznacza to dwa razy większą liczbę artystów i godzin przetańczonych na czterech scenach, do najlepszego techno, okraszonego spektakularnymi efektami i techniką.

Undercity to nowoczesny halowy festiwal w pełni poświęcony najlepszym elektronicznym brzmieniom, którym towarzyszy wyjątkowa oprawa multimedialna. Podczas dwóch edycji w Warszawie wystąpili najwięksi artyści światowego formatu, jak Joris Voorn, Dubfire, Enrico Sangiuliano, Pete Tong, Claptone i wielu wielu więcej!

Undercity 2021_WARSAW_2ND_ANNOUNCEMENT

999999999 (IT)

Headless Horseman (GER)

Klangkuenstler (GER)

Marcii Moto (GER)

Nastia (UA)

Regal (ESP)

Vladimir Dubyshkin (RU)

Wartemal (DEN)

daisy cutter (PL)

naked relaxing (PL)

WSZYSCY ARTYŚCI OGŁOSZENI DO TEJ PORY:

Boston 168, Elliver, KAS:ST, Marvin Jam, Sam Paganini, Shlømo, Stephanie Sykes, UMWELT, 999999999, daisy cutter, Headless Horseman, Klangkuenstler, Marcii Moto, naked relaxing, Nastia, Regal, Vladimir Dubyshkin, Wartemal.

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 189 PLN oraz karnety dwudniowe w cenie 329 PLN. Wejściówki dostępne są pod linkiem: https://undercity.pl/bilety/