Przełom maja i czerwca to czas, w którym toruński klub NRD zazwyczaj obchodził swoje urodziny. Ze względu na pandemię 17-te urodziny się nie odbyły, a 18-te odbywają się z delikatną obsuwą. Nie zmienia to jednak faktu, że Klub NRD ma wielki zaszczyt zaprosić na początku października na swoją „osiemnastkę”, która oczywiście zapowiada się bardzo hucznie.

To nie jest kolejny klub na mapie Polski.

Rzadka to sprawa, żeby klub tak długo istniał i mógł gościć w swoich murach klubowiczów przez tyle lat. Wiele lat to wielu właścicieli, ale zawsze przyświecało im wszystkim by stworzyć miejsce tętniące życiem, pełne kultury, uśmiechu i wytchnienia. Tysiące imprez i koncertów, dziesiątki wystaw, festiwale, plany zdjęciowe, turnieje sportowe czy też.. zawody snowboardowe. Dom kultury działający zawsze na 110 %. A co przygotowali na Was na urodziny, których obchody odbędą się w dniach 1-2 października?

18-stka, czyli coś dla starych i coś dla młodych.

Pierwszego dnia na Sali głównej usłyszeć będzie można taneczne dj sety od trzech przyjaciół klubu: Kuby Karasia, Tomka Makowieckiego oraz Pawła Trzcinskiego. Panowie zaserwują nam swoje ulubione utwory i rozgrzeją parkiet do czerwoności. Na sali barowej usłyszycie selekcję od starego eNeRDowskiego wyjadacza, czyli StosunkowoDobrego Wacy.

Gwiazdą drugiego dnia będzie DJ TONKA, a na scenie tego dnia zagrają również Stereo:typ oraz Plead.

Thomas-René Gerlach – niemiecki DJ i producent. Znany także pod pseudonimami: Tonka, Chip Tunes i Thomtastic. House’owa ikona muzyki klubowej, będąca w zdecydowanej czołówce już od lat ’90. Autor undergroundowych produkcji z szeroko rozumianej house music jak np. latino, disco i hip-house. Twórca ponadczasowych tanecznych klasyków jak „Don’t be afraid” czy „She knows you”. Jego zdecydowanie elektryzujące oraz euforyczne, nacechowane pozytywnym brzmieniem produkcje są głęboko zakorzenione w muzyce house. Jest to wielkie wydarzenie dla wszystkich pasjonatów muzyki klubowej i nie tylko!

Poniżej urodzinowe eventy:

I dzień : https://www.facebook.com/events/384587303363275

II dzień : https://www.facebook.com/events/382791416827327

ZAPRASZAMY NA 18-STKĘ NRD !!!