Fanom duetu Âme i fanom Dixona zadrżały serca, gdy zobaczyli oficjalną zapowiedź nowego materiału i wspomniane ksywki. Trzeba jednak zachować spokój, bo wcale nie chodzi o nowe numery kierownictwa labelu, a kompilację, na którą cała trójka wybrała 10 tracków.

Znajdziemy na niej znane i mniej znane nazwiska. Na pewno kojarzymy już wszelkie koneksje Innervisions z takimi artystami jak Innellea, Denis Horvat czy Aera. Składak przywita także utwory od Auggie, Lake People, Shiffera czy Alicana. Właśnie „Switch” tego ostatniego, tureckiego artysty to nasz faworyt na hit następnych miesięcy. Także „What Is Real” Skatmana z nieoczywistą linią melodyczną może namieszać w głowie…

Materiał zostanie wydany pod nazwą: „Limbo”. Dixon i duet Âme w opisie płyty przyznają, że jest to materiał „zawieszony” pomiędzy tym jaki ich label aktualnie jest, a jaki ma być w przyszłości. W końcu zbliża się katalogowa setka, gdyż „Limbo” posiada numer IV99.

Płyty winylowej chyba Innervisions nie szykuje, oficjalna premiera albumu za kilka dni, odsłuchów na Youtubie czy Soundcloudzie na razie brak, więc musicie szukać ich ręcznie korzystając z ulubionych platform. Kliknijcie tutaj.

Tracklista:

 1. Aldebaran – Across The Sun feat. Filippo Nardini
  2. Innellea – The Invention Of Flying
  3. Auggië – Memory
  4. Denis Horvat – Unikum
  5. Lake People – Divergence
  6. Aera – Shallows
  7. Shiffer – Voodoo Robotics
  8. Skatman – What Is Real
  9. Ditian – Fixed Nostalgia
  10. Alican – Switch