Mamy dla Was wejściówki na trzy imprezy z królem drum’n’bass.

High Contrast, jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych postaci na scenie d’n’b, wystąpi ponownie w naszym kraju. Artysta zagra  już w listopadzie w Sopocie, Wrocławiu oraz Warszawie.

HIGH CONTRAST(aka Lincoln Barrett) od ponad 10 lat zachwyca fanów i krytyków swoimi produkcjami muzycznymi. Początkowo jego zainteresowania sięgały bardziej w stronę filmu, na szczęście dla wszystkich fanów połamanych beatów dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records, pod skrzydłami której w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”.

W czasie wieloletniej kariery, Lincoln wydał świetne remiksy takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Spokojny na co dzień, za deckami High Contrast detonuje najlepsze, porywające sety, sam przecząc tytułowi jednego ze swoich albumów ‚Tough Guys Don’t Dance’ 😉

10.11 High Contrast w Sopocie
11.11 High Contrast we Wrocławiu
12.11 High Contrast w Warszawie

Informujemy że od 28.08 (niedziela) g. 12:00 ruszyła sprzedaż promocyjnej puli biletów (35 PLN) – dostępna do końca miesiąca lub wyczerpania, wyłącznie na www.ekobilet.pl/illegalbreaks

UWAGA KONKURS! Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie znajdziecie konkurs i aż sześć wejściówek na imprezy z High Contrastem!

 

WEJŚCIÓWKI WYGRALI:

SOPOT:

Łukasz Kuczyński
Martyna Jaszczak

WARSZAWA:

Mateusz Nikołajczuk
Magda Nowak

WROCŁAW:

Michał Gasiński
Katarzyna Tomzińska