bFh32huUyys

Plebiscytów ostatnio jak grzybów na deszczu! Clubbing TV pod patronatem między innymi DJ Magazine organizuje w nową inicjatywę. „Clubbing TV Awards”. To pierwsza edycja konkursu, który ma wyłonić najlepsze wideo ze „sceny muzyki elektronicznej”.

Nas najbardziej cieszy nominacja dla MANOIDa. Chodzi o teledysk „Take Me” do utworu, który powstał razem z Josephine Philip i znalazł się na płycie wydanej nakładem hafendisko. W kategorii „Best Underground Music Video” MANOID walczy między innymi z Janem Blomqvistem czy Magdaleną. Głosować na Polaka można TUTAJ.

 „To świetna wiadomość! Nad teledyskiem pracowałem z VJ Emiko. To ona odpowiadała za cały proces, począwszy od rejestracji aż do montażu. Kilka dni zdjęciowych, pełne zaangażowanie ekipy i wytrwałość sprawiły, że powstał wyjątkowy obraz. Ta nominacja to dla nas kolejny powód, żeby iść naprzód!” – powiedział MANOID dla Kluboterapii.

Z kolei wywiad Kluboterapii z MANOIDem nagrany podczas Instytut Festival 2018 znajdziecie TUTAJ.

Wracając do naszych telewizyjnych nagród. W sumie przygotowano osiem kategorii. Nie będziemy wspominać tych, w których o laur walczą Bob Sinclar, Martin Garrix czy Don Diablo. Powiemy jednak o dziale: „Best Going Deep Music Video Award”.

Tam na przykład duet Âme został nominowany za klip do numeru „The Line”, stworzonego wspólnie z Matthewem Herbertem. Ich rywale? Black Coffee, David Guetta czy Michael Calfan. Towarzystwo nieźle wymieszane. Swoją drogą przegapiliśmy kolaborację nielubianego już wśród fanów elektroniki Guetty z Black Coffee. Jak to się stało? Chyba to przez wydanie tego numeru przez Ultra Music.

(Możecie przesłuchać jeden raz, a potem zapomnieć. )