Organizatorzy imprez powoli zapraszają miłośników elektroniki do posłuchania muzyki we wspólnym gronie. Odmraża się między innymi kolektyw Mødule, który zaprasza do klubu P23 w Katowicach.

P23 to miejsce szczególne dla nas ważne i do którego chętnie wracamy. Ostatnie okoliczności sprawiły, że wszelkie wydarzenia z klubowej mapy Polski zniknęły z dnia na dzień. Uświadomiło nam to, jak ważna jest jedność i tworzenie wspólnej, solidarnej sceny. Chcąc stanąć na wysokości zadania, na swoją pierwszą post-pandemiczną imprezę, zaprosiliśmy dwójkę polskich artystów.

Znany i lubiany Violent, który może pochwalić się sporym dorobkiem wydawniczym. Wytrawny dj, który doszlifował swój peak-timowy styl na parkietach Warszawskiego 999. Kolejną artystką jest Anja Kraft, również mocno związana ze stołecznym klubem, a także projektem Instytut. Line-up domyka ekipa Mødule, czyli Modifer i Capo.

LINE-UP:

  • Anja Kraft (Instytut)
  • Violent (999)
  • Modifer (Mødule)
  • Capo (Mødule / P23 Katowice)

Bilety 15/25 zł. Kupujcie TUTAJ.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/305208143944663/

Wydarzenie będzie miało miejsce w plenerowej odsłonie P23, na specjalnie zadaszonym dziedzińcu Fabryki Porcelany. Limit uczestników oraz zasady sanitarne zgodne z aktualnymi obostrzeniami Rady Ministrów. Wszystkich uczestników obowiązuje ścisłe przestrzeganie regulaminu wydarzenia.