Wytwórnia Solomuna, skupiła się ostatnio na promowaniu kolejnego albumy „szefa”, ale przy okazji nakładem labelu ukazało się kilka ciekawych numerów.

Do przedsprzedaży trafiła „Discoteca Italiana”, a jest to czteronumerowa EPka, za którą odpowiedzialny jest sycylijski artysta Musumeci. Do współpracy zaprosił on między innymi Lehara, Andiego Brosa czy Stonica. Odsłuchy znajdziecie tutaj i musimy przyznać, że nie licząc chyba najciekawszego „The More I Feel” to faktycznie jest to włoska dyskoteka.

Trzeba przyznać, że luźny to dość kierunek dla Diynamic i chyba najłagodniejsza odsłona Musumeciego jaką znamy. W tym „About Your Story” to są nawet takie oldskulowe… skrecze! Po numerach Włocha dla Innervisions mamy teraz w głowie bałagan. Premiera Discoteca Italiana czwartego czerwca.

Zostawiamy tę EPkę i przechodzimy do „Existential Perfection” czyli wypuszczonego tydzień temu numeru od Polaków Rodaków czyli duetu Catz ‚n Dogz, których po przerwie u siebie witał na Instagramie sam Pan Solomun Ten Sam Set Codziennie.

Tutaj nie ma zaskoczeń, ale w tym pozytywnym sensie, bo „Catsi” znowu prezentują nam kawał rosnących emocji, intrygującego wokalu i breakdownu, po którym rączka sama podnosi się do góry. Jest forma Panowie!